Compatibility: NV156FHM-N4V  Part Type: LCD Screen  Size: 15.6" WideScreen  Resolution: FHD (1920x1080)  Surface Type: Matte  Video Connector: 30 pin, Width: 0.75" (19mm)  Mountings: No Brackets  ...
Số lượng
Compatibility: NV156FHM-N4V
Part Type: LCD Screen
Size: 15.6" WideScreen
Resolution: FHD (1920x1080)
Surface Type: Matte
Video Connector: 30 pin, Width: 0.75" (19mm)