Cáp sạc điện thoại USB to Linghtning iPhone Baseus tự ngắt

Thương hiệu: Cáp sạc

150.000₫ 170.000₫

Mô tả:

Kabel USB do Lightning Baseus Explorer Ładuj swoje urządzenia marki Apple szybko i bezpiecznie. Pomoże Ci w tym kabel USB do Lightning Baseus Explorer, który ładuje z natężeniem 2.4 A, jednocześnie pozwala przesyłać pliki z prędkością 480 MB/s. K...
Số lượng


Kabel USB do Lightning Baseus Explorer

Ładuj swoje urządzenia marki Apple szybko i bezpiecznie. Pomoże Ci w tym kabel USB do Lightning Baseus Explorer, który ładuje z natężeniem 2.4 A, jednocześnie pozwala przesyłać pliki z prędkością 480 MB/s. Kabel automatycznie odcina dostęp energii, gdy podłączone urządzenie jest w pełni naładowane. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a długość 1 m przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

 

Szybkie i bezpieczne ładowanie

Kabel wykorzystuje funkcję szybkiego ładowania i natężenie 2.4 A, dzięki czemu możesz naładować swoje urządzenia od Apple w krótkim czasie. Co istotne, nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo, bowiem kabel odcina dostęp energii, gdy podłączone urządzenie jest w pełni naładowane — dzięki temu chroni akumulator przed przeładowaniem.

 

Szybka transmisja danych

Kabel USB do Lightning Baseus Explorer umożliwia nie tylko szybkie ładowanie, ale także błyskawiczną transmisję danych. Chcesz przesłać zdjęcia z wakacji lub pochwalić się filmem z rodzinnej uroczystości? Nic prostszego! Szybkość transmisji wynosi 480 MB/s, a przesłanie jednego gigabajta zajmie jedynie 24 sekundy.

 

Posłuży przez lata

Co sprawia, że kabel Baseus Explorer jest tak trwały i odporny na uszkodzenia? To wysokiej jakości materiały, jakie zostały użyte przy jego produkcji. Do zrobienia wtyczki wykorzystano technikę metalurgii proszków, dzięki czemu jest ona trwała, odporna na uszkodzenia i utlenianie. Dodatkowo fragment kabla przy wtyczce został wzmocniony, dzięki czemu wielokrotne zginanie nie wpłynie na kondycję produktu.

 

Wygodne użytkowanie

Przezroczysty design wtyczki przykuwa uwagę i nadaje jej nowoczesnego charakteru. Co więcej, znajdziesz na niej wskaźnik świetlny, który informuje o pracy kabla. Wystarczy więc rzut oka, aby sprawdzić, czy podłączone urządzenie jest wciąż ładowanie. Na uwagę zasługuje też długość kabla - 1 m zapewniają maksymalny komfort podczas użytkowania.

 

Specyfikacja

 

Producent Baseus
Nazwa Kabel USB do Lightning Baseus Explorer
Model CATS000401
Rodzaj USB do Lightning
Materiał PM, poliwęglan, nylon
Prąd 2.4 A
Prędkość transmisji 480 MB/s
Długość 1 m
Kolor Czarny
0913961162
Lỗi giao diện: file 'snippets/ozui_script.bwt' không được tìm thấy