Màn hình Laptop 14 inch 30Pin FHD (1920x1080) (có tai) NV140FHM-N41
Thương hiệu: 14
900.000₫ 1.000.000₫
Mô tả:
Compatibility:NV140FHM-N41 Part Type:LCD Screen  Size:14.0" WideScreen  Resolution:FHD (1920x1080)  Surface Type:Matte  Video Connector:30 pin, Width: 0.75" (19mm)  Mountings:Top and Bottom Brackets  Optical...
Số lượng
Compatibility:NV140FHM-N41
Part Type:LCD Screen
Size:14.0" WideScreen
Resolution:FHD (1920x1080)
Surface Type:Matte
Video Connector:30 pin, Width: 0.75" (19mm)